Merhabalar,

    Öncelikle Elektrikli Araç Şarj Ağı Yöneticisi Lisansı alan ilk beş firmadan biri olan Armatec olarak, konu ile ilgili bilgi almak için bize yapmış olduğunuz değerli başvurularınız için çok teşekkür ederiz.

    Yenilenebilir enerji projeleri alanında, yüksek çevre hassasiyeti ile uzun süredir çalışmalar yürüten Armatec, elektrikli araçlara geçiş sürecinin kısa süre içerisinde ve çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini uzun süre önce öngörmüş ve konu ile ilgili teknik ekibini oluşturarak, çalışmalarını başlatmıştır. Bunun sonucu olarak da lisans alan ilk beş firma içerisinde yer almıştır. Süreç genel işleyişi açısından çok karmaşık görünmese de, ciddi bir teknik ve yazılımsal altyapı gerektirmektedir. Geçişin yaşandığı dönemde süreç çok hızlı ilerleyeceğinden hem potansiyel müşterilerimizin hem de bu alanda yatırım yapmayı düşünen siz değerli işletmecilerin hiçbir sorun ile karşılaşmaması adına tüm detaylar, çıkabilecek teknik aksaklıklar öngörülerek, denenerek en iyi sistem oluşturulmaya çalışılmıştır.

    Burada amacımız elektrikli araç şarj ağı denilince akla Armatec markasının gelmesidir. Bu alandaki sorunsuz ve memnuniyet odaklı bu markalaşma hem Armatec’e hem de bu marka çatısı altında yer alacak olan siz değerli Yer Sağlayıcılarına ve sertifika sahibi Şarj Ağı İşletmecileri’ne değer katacaktır.

    Armatec, bu alanda koşulsuz ve standartları olmayan bir yayılmacılığı değil, vizyonlu, hizmet ve memnuniyet odaklı bir genişlemeyi hedeflemektedir. Bu nedenle gerek, uzun teknik araştırmalar sonucunda, kullanılabilecek olan şarj ünitelerine bir standart getirerek, gerekse farklı, modern tesis tasarımlarıyla sektörde fark yaratacak bir vizyonla ilerlemekteyiz. Armatec markası altında yer alacak olan siz değerli paydaşlarımızla, bu ilkeler çerçevesinde büyümeyi hedeflemekteyiz. Bu nedenle sizlere teknik altyapımızı oluşturmuş, yazılımsal ve donanımsal gelişimimizi tamamlamış bir şekilde ve birliktelik şartlarımızı tüm detayları ile açıkladığımız sözleşmemiz ile dönüş sağlamaktayız.

    Sizleri de bu ilkeli büyümenin kazananları olmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

ARMATEC

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ AĞI YÖNETİCİSİ

SERTİFİKA BAŞVURUSU

İstasyon İşleticisi tüzel kişi, mevcut iş yeri faaliyetine ilave olarak veya yeni bir faaliyet alanı oluşturmak suretiyle, elektrikli araç şarj istasyonu ile elektrikli araçlara şarj hizmeti verme faaliyetini bir elektrikli araç şarj istasyonu işletmecisi” adı altında yapacaktır.

ARMATEC, “ŞARJ İSTASYONU İŞLETME” sertifikası şartlarını sağlayan firmalara “Şarj İstasyonu İşletme” sertifikası vererek yeni istasyonları ağına ekleyebilecektir. Denetim ve kontrol mekanizmasını ARMATEC in yürüttüğü bir iş birliğidir.

1 + 8 =

YER SAĞLAYICI BAŞVURUSU

ARMATEC şarj ağını genişletebilmek adına son kullanıcıların rahatça erişebileceği lokasyonlara elektrikli araçların ihtiyacı olan şarj ünitelerini konumlandıracaktır. Bu, denetim ve kontrol mekanizmasını ARMATEC in yürüttüğü YER SAĞLAYICILARIN talebi/izni doğrultusunda yapılacak iş birliğidir.

3 + 10 =

Kurumsal

Anasayfa

Charge

Charge Lounge

Charge Station

Başvurular

Satış

Üniteler

Ücretlendirme

Duyurular

Haberler

Sosyal Medya

İletişim

charge@armatecharge.com.tr
+90 (850) 460 87 87

Designed by Design Team l ARMATEC ENERJİ LTD. ŞTİ.  - 2022 © l Tüm hakları saklıdır.